binbir gece

binbir gece
Binbir Gece yeni sezon bolumleriyle 11 Eylul Sali aksami ekranlara donuyor..

3 Eylül 2007 Pazartesi

Bergüzar Korel ile Tan SağtürkMutlu sona çok yaklaştık
Amerika’ya tatile giden Bergüzar Korel ile Tan Sağtürk, yurda döner dönmez Selçuk’un yolunu tuttu. Sevgilisinin anne ve babasının elini öpen Bergüzar, “Mutlu sona çok yaklaştık” dedi.

Bergüzar Korel cephesinde mutluluk rüzgarları esmeye devam ediyor. ‘Binbir Gece’ dizisinin çekimleri bittikten sonra Tan Sağtürk’le önce Ege’de tatile ardından Amerika’ya giden güzel oyuncu, dönüşte görücüye çıktı. Bergüzar, önce Sağtürk’le birlikte annesi Hülya Darcan’ın Çeşme’deki yazlığına gitti. Uzun yıllardır yurt dışında yaşayan ablası Zeynep Busbee Korel ve minik yeğeni Nazlı ile hasret gideren Korel, onları Tan Sağtürk’le de tanıştırdı.

Bir süre Çeşme’de kalan ikili, daha sonra İzmir’in Selçuk ilçesine geçti. Bu kez Tan Sağtürk, orada yaşayan ailesine Bergüzar Korel’i tanıştırdı. Sağtürk’ün annesiyle babasının elini öpen müstakbel gelin, aile tarafından çok beğenildi. Bergüzar Korel, bu konuda duygularını gizlemedi: “Tan’la son derece sağlıklı bir beraberlik yaşıyoruz. Ailelerimizle tanıştık, hiçbir sorun, hiçbir problem yok. Mutlu sona çok yaklaştık.”
Tarih : 2007-08-16
Kaynak : Hürriyet Kelebek

Hiç yorum yok: